Reklama

Finałowy koncert

18 grudnia o godzinie 18.30 w bazylice krzeszowskiej będzie można usłyszeć nową kompozycję, która została zamówiona specjalnie na Święto Światła. Będzie to ostatni koncert w ramach festiwalu muzyki dawnej „Radix Poloniae” w 2022 r.

„Gratiae Sanctae Mariae”, oratorium o. Dawida Kusza OP
18.12.2022, godz. 18.30, Bazylika w Krzeszowie
Wstęp wolny

Wykonawcy:
Dawid Kusz OP – kompozytor
Łukasz Kutrowski – przygotowanie libretta
Mateusz Rusowicz – dyrygent
Karol Kusz – przygotowanie zespołu wokalnego
Cracow Singers – zespół wokalny
Schola OP Wrocław
Capella Grissoviensis – zespół instrumentalny

źródło: opactwo.eu

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama