W Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się Jesienny Festyn Rodzinny. Z powodu złej pogody wszystkie zabawy przeniesione zostały do budynku szkoły.
Do południa na terenie szkoły działała m.in. kawiarenka z ciastami, czekoladowymi fontannami i napojami. Wypiekana była pizza, chętni mogli kupić watę cukrową i inne słodycze. W szkolnych klasach odbywały się konkurencje sprawnościowe. Wykonywane były zakładki do książek. W szkolnej sali sportowej rozegrany został turniej koszykówki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze