2 i 3 września w Kamiennej Górze odbędzie się festival #musique. Jeden koncert zaplanowano w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej, drugi w Centrum Kultury.
W sobotę (2 września) o godzinie 19:00 w kościele wykonane zostaną pieśni gospel oraz przeboje wielkiego ekranu.
W niedzielę (3 września) o godzinie 18:00 w Centrum Kultury zaprezentowane zostaną najsłynniejsze tanga i muzyka klezmerska.
Wstęp na oba koncerty będzie bezpłatny.
źródło facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze