Działający przy OSP Chełmsko Śląskie sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy założył eSkarbonkę.
Elektroniczna zbiórka trwa do 29 stycznia 2024 roku. Cała zgromadzona kwota zasili WOŚP. eSkarbonkę zasilić można dowolną kwotą korzystając z karty kredytowej, Google Pay, Apple Pay oraz PayU.
Możesz wspomóc WOŚP bez wychodzenia z domu.
eSkarbonka OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze