Reklama

Elewacje w centrum - Twoja powiatowa

Po publikacji materiału dotyczącego odwróconego znaku w rynku (czytaj) internauci zwrócili uwagę na zły stan elewacji w centrum miasta. Otrzymaliśmy też maila od byłego mieszkańca miasta.

?Oglądając zdjęcie ilustrujące artykuł stwierdzam, iż większej uwagi i troski wymagają elewacje kamienic. To co widać na fotografii wola o pomstę, te kamieniczki proszę się o troskę i remont. Odnoszę wrażenie ze tynki pamiętają czasy gdy mieszkałem w Kamiennej Gorze, a było to w ubiegłym wieku. Mieszkałem na ul. A. Mickiewicza skąd wyprowadziłem się w 1966r. /powołany zostałem do szkoły wojskowej/. Często oglądam zdjęcia wykonane przez kolegę Bogdana Adamusa i żałuje ze rzeczywistość skrzeczy. Chciałoby się oglądać obrazki widziane obiektywem aparatu kolegi. Czy osoby odpowiadające za wizerunek miasta nie widza okropnego stanu elewacji,i to w samym centrum? Zgroza......... Były mieszkaniec miasta? (nazwisko do wiadomości redakcji)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama