Po publikacji materiału dotyczącego odwróconego znaku w rynku (czytaj) internauci zwrócili uwagę na zły stan elewacji w centrum miasta. Otrzymaliśmy też maila od byłego mieszkańca miasta.
?Oglądając zdjęcie ilustrujące artykuł stwierdzam, iż większej uwagi i troski wymagają elewacje kamienic. To co widać na fotografii wola o pomstę, te kamieniczki proszę się o troskę i remont. Odnoszę wrażenie ze tynki pamiętają czasy gdy mieszkałem w Kamiennej Gorze, a było to w ubiegłym wieku. Mieszkałem na ul. A. Mickiewicza skąd wyprowadziłem się w 1966r. /powołany zostałem do szkoły wojskowej/. Często oglądam zdjęcia wykonane przez kolegę Bogdana Adamusa i żałuje ze rzeczywistość skrzeczy. Chciałoby się oglądać obrazki widziane obiektywem aparatu kolegi. Czy osoby odpowiadające za wizerunek miasta nie widza okropnego stanu elewacji,i to w samym centrum? Zgroza......... Były mieszkaniec miasta? (nazwisko do wiadomości redakcji)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze