Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprosiło dzieci na wycieczkę przyrodniczą do Szkółki Leśnej w Krzeszowie.
Wycieczka odbyła się w poniedziałek (3 lipca). Pod Szkółką Leśną Nadleśnictwa Kamienna Góra z zainteresowanymi spotkał się leśniczy Bartłomiej Dymek. Dzieci poszły na spacer po lesie gdzie leśniczy opowiadał o zwierzętach i roślinach terenu powiatu. Dzieci dopytywały m.in. o najgroźniejsze zwierzę naszych lasów, a także czy są już grzyby.
Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na wspólne ognisko.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze