Reklama

Dziesiątki w ZSO - galeria zdjęć

Dzisiaj (wtorek, 18 czerwca) w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wręczone zostały wyróżnienia za pracę uczniów przez cały rok szkolny 2018/2019. Złote i Diamentowe Dziesiątki wręczył starosta Jarosław Gęborys i wicestarosta Małgorzata Krzyszkowska z pomocą dyrektora ZSO Jacka Bruździaka.

 

Przyznawanie wyróżnień nie tylko za najwyższą średnią, ale za całokształt pracy ucznia ? wolontariat, działalność artystyczną ? to już tradycja w ZSO. Lista rankingowa tworzona jest oddzielnie dla uczniów gimnazjum (Złota Dziesiątka) oraz dla uczniów liceum (Diamentowa Dziesiątka).

W Gimnazjum nr 2 średnia liczba punktów rankingowych wyniosła 109,79. W Liceum Ogólnokształcącym ? 96,85.

Złota Dziesiątka: Nina Osińska (klasa IIIB) 231 punktów, Konrad Dąbrowski ((IIIA) 186, Piotr Maciaszek (IIIA) 185, Zofia Niemira (IIIB) 162, Kamil Nawrocki (IIIB) 160, Jessica Izer (IIIA) 160, Wkatoria Kapczyńska (IIIB) 157, Adrian Szarkowski (IIIA) 146, Julia Kłębczyk (IIIB) 142, Radosław Kurzeja (IIIB) 142.

Reklama

Diamentowa Dziesiątka: Julia Żabska (IB) 195 punktów, Karol Kucharski (IC0 178, Julia Łobos (IC) 161, Sylwia Chronowska (IC) 157, Anna Surma (IA) 155, Natalia Olczak (ID) 149, Patrycja Dumana (ID) 149, Oktawia Remiszewska (IA) 149, Kinga Stanek (IA) 149, Ewa Pawłowska (ID) 148.

Przyznane zostały również nagrody dla najlepszych sportowców.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama