Dziś w naszej Strefie zrobiło się wyjątkowo szkolnie! W ramach XV Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Strefę odwiedzili przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze: Bożena Gwiżdż wraz z grupą młodych, niezwykle zaangażowanych egzaminatorów, którzy z uśmiechem, ale bardzo skrupulatnie sprawdzili naszą znajomość tabliczki mnożenia.
Wszyscy pracownicy SSEMP zdali egzamin i wszystkim poszło doskonale!
W nagrodę każdy otrzymał Certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia, który z dumą zasili nasze biurowe archiwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze