W sobotę (24 maja) w Marciszowie odbędą się gminne obchody Dnia Strażaka. Impreza organizowana jest na placu przed Domem Kultury w Marciszowie.
Dzień Strażaka rozpocznie o godzinie 15 polowa Msza Święta. Po niej podniesiona zostanie flag, odegrany hymn. Zaplanowano również przekazanie i poświęcenie pojazdów ratowniczych dla OSP Marciszów i OSP Świdnik. Strażacy otrzymają medale, odznaczenia i wyróżnienia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze