Powiatowe uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej odbyły się w sali sportowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Nauczyciele odebrali medale za długoletnią służbę, nagrody starosty oraz dyrektorów placówek oświatowych.
Srebnymi medalami za długoletnią służbę nagrodzeni zostali Karolina Kordzikowska, Katarzyna Mitro oraz Tomasz Wyszomirski. Brązowe medale otrzymali Justyna Rawska i Sylwia Cierpikowska. Wszyscy to nauczyciele ZSZiO.
Nagrody starosty otrzymało pięć nauczyciele. Nagrodzone zostały: Henryka Płusa (Liceum Ogólnokształcące), Katarzyna Mitro (ZSZiO), Sylwia Oleksy (ZSZiO), Sylwia Fryzowicz (Zespół Szkół Specjalnych), Joanna Knauber-Szmer (Powiatowe Centrum Edukacji).
Nagrody swoim podwładnym wręczyli dyrektorzy poszczególnych placówek oświatowych.
Młodzież ZSZiO przygotowała program artystyczny, w którym przedstawiła przeszłość i przyszłość oświaty. Podkreśliła w nim, że żadna technologia nie zastąpi osobistego kontaktu z nauczycielem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze