Po trudnym roku działkowcy z ROD Różanka w Kamiennej Górze świętują. Przy siedzibie zarządu odbywa się Dzień Działkowca.
Spotkanie rozpoczęło się od wręczenia nagród dla działkowców, którzy wzorowo utrzymują swoją działkę i jej otoczenie. Oprócz dyplomu wyróżnieni działkowcy otrzymywali również nagrodę rzeczową.
Dziesięcioro właścicieli działek zaprezentowało w tym roku plony zebrane na swoich działkach. Przygotowane kompozycje ocenili samorządowcy zaproszeni na dzisiejsze spotkanie. Pierwsze miejsce uzyskała Urszula Dereń. Dwa drugi miejsce otrzymały Halina Mućwicka i Anna Zapolska. Trzecie miejsce wywalczył Ireneusz Kowalczyk.
Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek i zabawę prowadzoną przez DJ'a.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze