W Oławie odbył się kolejny turniej eliminacyjny Kinder+ czwórek chłopców. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy KS Sudety Kamienna Góra.
Aktualizacja 13.03.
Drugi turniej eliminacyjny był bardzo udany szczególnie dla pierwszego zespołu KS Sudety. Drużyna pokazała, że jest zgraną ekipą, chłopcy doskonale współpracowali, dzięki czemu pokonywali wszystkich rywali. Wiktor Mordarski został wybrany najlepszym siatkarzem turnieju.
Również piąte miejsce drugiego składu jest sukcesem.
Obie drużyny zapewniły sobie awans do najlepszej ósemki województwa dolnośląskiego i będą walczyć w finale wojewódzkim
Oryginalna informacja
Podczas turnieju zawodnicy z Kamiennej Góry zajęli pierwsze i piąte miejsce, co po podliczeniu wszystkich zdobytych punktów dało awans do finału wojewódzkiego obu zespołom.
O turnieju eliminacyjnym w Kamiennej Górze, składach - czytaj tutaj

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze