Reklama

Dwie czwórki awansowały do finału

W Oławie odbył się kolejny turniej eliminacyjny Kinder+ czwórek chłopców. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy KS Sudety Kamienna Góra.

Aktualizacja 13.03.

Drugi turniej eliminacyjny był bardzo udany szczególnie dla pierwszego zespołu KS Sudety.  Drużyna pokazała, że jest zgraną ekipą, chłopcy doskonale współpracowali, dzięki czemu pokonywali wszystkich rywali. Wiktor Mordarski został wybrany najlepszym siatkarzem turnieju.

Również piąte miejsce drugiego składu jest sukcesem.

Obie drużyny zapewniły sobie awans do najlepszej ósemki województwa dolnośląskiego i będą walczyć w finale wojewódzkim

Oryginalna informacja
Podczas turnieju zawodnicy z Kamiennej Góry zajęli pierwsze i piąte miejsce, co po podliczeniu wszystkich zdobytych punktów dało awans do finału wojewódzkiego obu zespołom. 

Reklama

O turnieju eliminacyjnym w Kamiennej Górze, składach -  czytaj tutaj

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama