Reklama

Dwa złota

Dzisiaj w Kątach Wrocławskich zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra brały udział w turnieju minisiatkówki w ramach Volleymanii Dolny Śląsk.

W kategorii „dwójek” Liwia Mrówka, Małgorzata Karpowicz i Hanna Bieńkowska zajęły pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje mecze.
W kategorii „trójek” piąte miejsce wywalczyły Maria Bogdziewicz, Anastazja Biel, Weronika Suska i Laura Bandyk. Po tylko jednym słabszym meczu z drużyną z Twardogóry.
W kategorii „czwórek” Antonina Olszak, Laura Browarna, Zofia Sawicka i Daria Bijak zdobyły złoty medal grając mocno skoncentrowane na własnej grze, żeby nie popełniać błędów własnych.

Dzisiejszy turniej to dla większości zawodniczek kamiennogórskiego klubu pierwszy start.

Reklama

Trenerzy drużyn : Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama