Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze spotkali się w piątek (10 listopada) z okazji Święta Niepodległości. W szkolnej auli odbyły się dwa spotkania w formie koncertu z prezentacją multimedialną.
Historię odzyskiwania Niepodległości przez Polaków przypomniał jeden z uczniów. Najważniejsze fakty z tych wydarzeń oraz osoby zaangażowane w czyn niepodległościowy prezentowane były na prezentacji multimedialnej.
Na scenie wystąpiły zespoły oraz chór działający w szkole. Swoje wokalne kompetencje prezentowali uczniowie.
Ze względu na wielkość auli koncert został zaprezentowany dwukrotnie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze