Reklama

Dwa dni w górach

PTTK Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza w weekend (29/30 sierpnia) na dwudniową wyprawę w góry.

 

PTTK Proponuje przejście z Rozdroża Izerskiego przez Rozdroże pod Kopą, Kopalnię Stanisław, Wysoki Kamień na nocleg w Ośrodku OSiR w Szklarskiej Porębie. W niedzielę następny odcinek czerwonego szlaku im. dr Orłowicza od Szklarskiej Poręby do Petrovki, czyli po drodze uczestnicy zobaczą Wodospad Kamieńczyka, schronisko Na Hali Szrenickiej, Szrenicę, Śnieżne Kotły, Śląskie Kamienie. Na zakończenie zejście do Jagniątkowa i pworót busem do Kamiennej Góry.

Zbiórka o godzinie 8.00 na przystanku PKS przy ul. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze.

Reklama

Zapisy w Biurze naszego Oddziału przy ul. Słowiańskiej 1 w czwartki od 15.30 do 17.00.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama