Reklama

Nowa remiza OSP w Pisarzowicach! Sprawdź, co czeka druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej na miejscu!

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach poinformowali, że od soboty (12 kwietnia) operować będą z nowej remizy. 

Obiekt powstał w bezpośrednim sąsiedztwie starej remizy. Ratownicy po otrzymaniu niezbędnych pozwoleń oraz kluczy do nowego obiektu rozpoczęli przeprowadzkę. Własnymi siłami przygotowali szatnie, sale zebrań, wyposażyli kuchnię. 

Nowy obiekt daje dużo nowych możliwości. Plany i pomysły druhów są ogromne.

Oficjalne otwarcie remizy nastąpi 17 maja (sobota). Impreza zostanie połączona z obchodami 80 lecia powstania OSP w Pisarzowicach. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama