Na biathlonowych Mistrzostwach Europy juniorów rozgrywane są sztafety mieszane. W polskiej drużynie wystartował Jakub Potoniec.
Według nieoficjalnych wyników polska sztafeta wywalczyła złoty medal. Oprócz Jakuba Potońca w sztafecie wystartowali G. Galica, A. Nędza-Kubiniec i B. Skrobiszewska. Polscy biathloniści dobrze strzelali, łącznie mieli 6 niecelnych strzałów.
Drugie miejsce zajęła sztafeta z Francji, trzecie z Włoch.
Aktualizacja 15:44
Wyniki pierwszego dzisiejszego startu są już oficjalnie potwierdzone. Polska sztafeta z Jakubem Potońcem w składzie zdobyła złoto.
W drugim dzisiejszym biegu polska sztafeta złożona z Kacpra Brzoski i Majki Germaty zajęła 9 miejsce. Wygrał sztafeta z Niemiec, drugie miejsce zajęli Francuzi, a trzecie Czesi.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze