Reklama

Drugie złoto Mistrzostw Europy

Na biathlonowych Mistrzostwach Europy juniorów rozgrywane są sztafety mieszane. W polskiej drużynie wystartował Jakub Potoniec.

Według nieoficjalnych wyników polska sztafeta wywalczyła złoty medal. Oprócz Jakuba Potońca w sztafecie wystartowali G. Galica, A. Nędza-Kubiniec i B. Skrobiszewska. Polscy biathloniści dobrze strzelali, łącznie mieli 6 niecelnych strzałów. 

Drugie miejsce zajęła sztafeta z Francji, trzecie z Włoch.

Aktualizacja 15:44
Wyniki pierwszego dzisiejszego startu są już oficjalnie potwierdzone. Polska sztafeta z Jakubem Potońcem w składzie zdobyła złoto.

Reklama

W drugim dzisiejszym biegu polska sztafeta złożona z Kacpra Brzoski i Majki Germaty zajęła 9 miejsce. Wygrał sztafeta z Niemiec, drugie miejsce zajęli Francuzi, a trzecie Czesi.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: IBU Aktualizacja: 24/01/2025 15:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama