Reklama

Drugie półfinałowe turnieje

Dzisiaj (niedziela, 16 grudnia) młodzicy i młodziczki KS Sudety uczestniczyli w drugich półfinałowych turniejach.

 

W rozgrywkach młodzików KS Sudety rozegrał turniej w Jaworze. Kamiennogórska drużyna przegrała z JKS Spartakus Jawor 0:2 (22:25, 24:26), wygrała z IKS jelenia Góra 2:0 (25:11, 25:19). Spartakus pokonał drużynę z Jeleniej Góry 2:0 (25:10, 25:17). Kolejny turniej 13 stycznia 2019 roku w Kamiennej Górze. Przyjadą drużyny IKS Jelenia Góra i BTS Elektros Bolesławiec.

Młodziczki KS Sudety grały w Kłodzku. Wygrały z UKS Koral Wrocław 2:1 (17:25, 29:27, 15:13), przegrały z MMKS Kłodzko 0:2 (13:25, 21:25). MMKW Kłodzko wygrał z Koralem Wrocław 2:1 (25:27, 25:23, 15:7). Kolejny, ostatni w tej grupie, turniej rozegrany zostanie 13 stycznia we Wrocławiu.

Reklama

Wyniki za dzps.pl

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama