Dzisiaj (niedziela, 17 marca) młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały drugi turniej ostatniej fazy rozgrywek. Młode siatkarki kamiennogórskiego klubu grały w Trzebnicy.
Wyniki spotkań kamiennogórskich siatkarek:
GKS Gaudia Trzebnica - KS Sudety Kamienna Góra 1-2 (24:26, 26:24, 8:15),
KS Sudety Kamienna Góra - UKPS Lubin II 2-0 (25:17, 25:15).
Po dwóch turniejach siatkarki KS Sudety z kompletem zwycięstw są liderkami grupy. Za tydzień ostatni turniej. Młodziczki zagrają w Kamiennej Górze. Turniej odbędzie się 24 marca, w hali ZSZiO przy ul. Traugutta. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze