Reklama

Drugi turniej

Dzisiaj (niedziela, 17 marca) młodziczki KS Sudety Kamienna Góra rozegrały drugi turniej ostatniej fazy rozgrywek. Młode siatkarki kamiennogórskiego klubu grały w Trzebnicy.

 

Wyniki spotkań kamiennogórskich siatkarek:
GKS Gaudia Trzebnica - KS Sudety Kamienna Góra 1-2 (24:26, 26:24, 8:15),
KS Sudety Kamienna Góra - UKPS Lubin II 2-0 (25:17, 25:15).

Po dwóch turniejach siatkarki KS Sudety z kompletem zwycięstw są liderkami grupy. Za tydzień ostatni turniej. Młodziczki zagrają w Kamiennej Górze. Turniej odbędzie się 24 marca, w hali ZSZiO przy ul. Traugutta. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10:00.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama