Juniorzy Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (sobota, 15 października) wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.
W dziesiątej kolejce Orzeł po raz drugi zremisował. Pozostałe mecze wygrał. Tym razem to gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Wyszli na prowadzenie w 29 minucie. Orzeł wyrównał w 33 minucie. Z rzutu wolnego trafił Majerski.
juniorzy Górnik Nowe Miasto Wałbrzych : Orzeł Lubawka - 1:1 (1:1)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze