W drugim dniu Memoriału Bronka Furtaka, Jacka Urbana i Władka Cebuli w tenisie stołowym walczyli zawodnicy dorośli. Zawody rozegrane zostały na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach.
Do turnieju przystąpiło 45 zawodników w 3 kategoriach: Open, Senior i Senior 45+.
Wyniki poszczególnych kategorii:
Senior:
1 Marcin Korus - AKS Strzegom
2 Piotr Czernecki - UKS Maraton Pisarzowice
3 Dawid Baran - Top Spin Miłków
Senior 45+:
1 Sylwester Poręba- Nysa Wolbromek
2 Artur Kasperowicz - TS Pastuchów Jaworzyna Śląska
3 Mirosław Wałkuski - Top Spin Miłków
Open:
1 Marcin Korus - AKS Strzegom
2 Piotr Czernecki - UKS Maraton Pisarzowice
3 Andrzej Adamczuk - LZS TS Zaręba
źródło: facebook / UKS Maraton Pisarzowice Sekcja Tenis Stołowy
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze