W Dusznikach-Zdroju trwają Mistrzostwa Dolnego Śląska w biathlonie. Są to jednocześnie zawody Pucharu Polski II kategorii.
Drugiego dnia zawodów młodsi zawodnicy rywalizowali w sprintach. Kategorię młodzików zdominowali zawodnicy UKN Melafir Czarny Bór, którzy zajęli całe podium. Wygrał Łukasz Sinkiewicz, drugi był Bartłomiej Kubacki, trzeci Mikołaj Urbaniak. Bartosz Bącler z MUKN Pod Stróżą Lubawka zajął 11 miejsce.
Wśród młodziczkek najlepsza była Hanna Dereń z MUKN Pod Stróżą Lubawka. Jej klubowe koleżanki zajęły miejsca: Zuzanna Bogusławska 4, Amelia Charęza 13, Zuzanna Kulikowska 15. Zawodniczki UKN Melafir Czarny Bór były: Zuzanna Tomasiak 6, Maja Filip 8, Judyta Lipowicz 10, Oliwia Żółtak 17.
Wśród młodzików młodszych Nikodem Harasym (MUKN Pod Stróżą Lubawka) zajął trzecie miejsce. Jego klubowy kolega Igor Bizoń był 11. Antoni Mucha był 4, Gracjan Przysło 5 (obaj UKN Melafir Czarny Bór).
W kategorii młodziczka młodsza Milena Tomasiak był 2, Ewa Bochenek 4, Emilia Stankiewicz 9, Amelia Stankiewicz 14 (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór). Laura Maik była 5 Nikola Trela 6, Lili Sabat 7, Milena Sopata 20, Kaja Szlendak 28 (wszystkie MUKN Pod Stróżą Lubawka).
Starsi zawodnicy startowali w biegach masowych. W kategorii junior młodszy wygrał Bartosz Sowa, Mateusz Gałkowski był 3, Patryk Mucha 5 (wszyscy UKN Melafir Czarny Bór).
W kategorii juniorka młodsza Maria Bizoń była 5, Wiktoria Przysło 6, Michalina Harasym 8, Kornelia Kmiecik 9 (wszystkie UKN Melafir Czarny Bór).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze