Rozpoczęły się zapisy na drugą edycję imprezy Z watahą przekraczamy granice. Impreza zaplanowana jest na 16 i 17 grudnia w Lubawce.
Uczestnicy imprezy będą mieli do pokonania trasę wędrówki o długości 80 km wystartują 16 grudnia o godzinie 17:00. Zawodnic z trasy 53 km wyruszą 17 grudnia o 4:00, a trasy 26 km o 10:00. Start ze stadionu w Lubawce. Wszystkie trasy biegną głównie szlakami turystycznymi, ścieżkami i drogami leśnymi.
Limit uczestników to 350 osób. Udział w imprezie jest bezpłatny.
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8810&fbclid
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze