Dzisiaj (sobota, 15 kwietnia) juniorzy Orła Lubawka rozegrali wyjazdowe spotkanie ze Spartą Ziębice.
Młodzi lubawscy piłkarze doznali drugiej z rzędu porażki. Nadal są wiceliderem wałbrzyskiej okręgówki. Lider, Piast Nowa Ruda, również przegrał dzisiejsze spotkanie. Dzięki zwycięstwu nad Orłem Sparta awansowała na 3 miejsce w tabeli i ma 37 punktów, tyle samo co lubawscy juniorzy.
Juniorzy Sparta Ziębice : Orzeł Lubawka - 2:1
Za tydzień mecz z liderem Piastem Nowa Ruda. Spotkanie zaplanowane jest na 22 kwietnia (sobota) na godzinę 11.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze