Juniorzy Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (środa, 31 sierpnia) drużynę z LKS Bystrzycy Górnej.
Mecz rozegrano w ramach drugiej kolejki wałbrzyskiej ligi okręgowej. Branki strzelali tylko zawodnicy z lubawskiej drużyny. W 23 minucie do bramki rywali trafił Walczak, w 38 Niemiec, w 46 i 86 Majerski. W 89 minucie wynik meczu ustalił Niemiec.
juniorzy Orzeł Lubawka : LKS Bystrzyca Górna - 5:0 (2:0)
Skład Orła: Mateusz Czerwiński (46" Fabian Święs), Jakub Zasada, Seweryn Kosmalski, Mateusz Kruczek, Jakub Wieczorkiewicz (70" Damian Filipiak), Dominik Krzeszowiak, Jakub Berdechowski (37" Wojciech Hajduk), Michał Majerski, Arkadiusz Walczak, Dawid Niemiec, Mateusz Jarosiński.
Skład LKS: Szymon Krząstek, Arkadiusz Głowacki, Maciej Krystyniak, Wojciech Kłos, Bartłomiej Niedziałkowski, Aleksander Olejko, Jan Ożóg, Paweł Pacuła, Mateusz Rymkiewicz, Sebastian Kieś, Jakub Bochnia, rezerwowi: Rafał Krzyszkowski, Konrad Winiarski, Jakub Dankiewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze