Od poniedziałku (1 sierpnia) rosną ceny biletów Kolei Dolnośląskich. Jak informuje przewoźnik, podwyżka związana jest ze wzrostem cen energii elektrycznej oraz zwiększającymi się kosztami obsługi taboru.
Ceny biletów, zarówno jednorazowych, jak i miesięcznych, wzrosną o 15%.
Podniesiona zostanie również kara za brak ważnego biletu. Ta opłata wzrośnie z 60 zł do 100 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze