Reklama

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra gospodarzami turnieju siatkarskiego V ligi z udziałem UKS Gminy Miękinia i MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I.

Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra były gospodyniami turnieju w siatkarskich rozgrywkach V ligi. Podejmowały UKS Gminy Miękinia oraz MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I.

W meczu z UKS Sudety przegrały 1:2 (25:23, 23:25, 8:15). Natomiast w spotkaniu z drużyną z Wałbrzycha kamiennogórzanki odniosły pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Wygrały 2:0 (25:23, 25:21). W pojedynku UKS z Wodociągami lepsze były młodziczki z Miękini. Wygrały 2:1 (25:14, 23:25, 15:6).

Po dwóch turniejach liderem V ligi są dziewczęta z UKS Gminy Miękinia. Drugie miejsce zajmują KS Sudety Kamienna Góra, a trzecie MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I.

Reklama

Kolejny turniej zaplanowano na 29 października w Miękini.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama