Młodziczki KS Sudety Kamienna Góra były gospodyniami turnieju w siatkarskich rozgrywkach V ligi. Podejmowały UKS Gminy Miękinia oraz MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I.
W meczu z UKS Sudety przegrały 1:2 (25:23, 23:25, 8:15). Natomiast w spotkaniu z drużyną z Wałbrzycha kamiennogórzanki odniosły pierwsze w tym sezonie zwycięstwo. Wygrały 2:0 (25:23, 25:21). W pojedynku UKS z Wodociągami lepsze były młodziczki z Miękini. Wygrały 2:1 (25:14, 23:25, 15:6).
Po dwóch turniejach liderem V ligi są dziewczęta z UKS Gminy Miękinia. Drugie miejsce zajmują KS Sudety Kamienna Góra, a trzecie MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I.
Kolejny turniej zaplanowano na 29 października w Miękini.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze