W niedzielę 14.11. br. odbył się w Środzie Śląskiej Finał Dolnośląski LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W turnieju wystąpiła drużyna LKS Bóbr Marciszów jako mistrz strefy jeleniogórskiej.
Siatkarze ?Bobra? bardzo dobrze zaprezentowali się w meczach grupowych, w których pokonali KM TEAM Zgorzelec 2:0 i LZS Średzianin Środa Śląska 2:0. W meczu o pierwsze miejsce w grupie ulegli w emocjonującym meczu drużynie LZS Amator Marcinkowice (Oława) 1:2 ( tie-break 13:15 ).
W meczu o trzecie miejsce drużyna LKS Bóbr Marciszów pokonała drużynę LZS Lisiec (Lubin) 2:0 ( 25:22, 25:22). Siatkarze z Marciszowa odnieśli największy od lat sukces kamiennogórskiej męskiej siatkówki LZS zdobywając brązowe medale Finału Dolnośląskiego.
LKS Bóbr Marciszów : Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel, Michał Mirek, Kamil Gmyr, Rajmund Wastag, Arkadiusz Rybiński, Mateusz Czadowski, Adam Nalichowski, Dominik Kaczmarczyk.
Powiatowe Zrzeszenie LZS składa podziękowania w imieniu zawodników wójtowi gminy Marciszów Wiesławowi Cepielikowi za sfinansowanie wyjazdu siatkarzy do Środy Śląskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze