Reklama

Dolnośląski finał męskiej siatkówki

W niedzielę 14.11. br. odbył się w Środzie Śląskiej Finał Dolnośląski LZS w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W turnieju wystąpiła drużyna LKS Bóbr Marciszów jako mistrz strefy jeleniogórskiej.

Siatkarze ?Bobra? bardzo dobrze zaprezentowali się w meczach grupowych, w których pokonali KM TEAM Zgorzelec 2:0 i LZS Średzianin Środa Śląska 2:0. W meczu o pierwsze miejsce w grupie ulegli w emocjonującym meczu drużynie LZS Amator Marcinkowice (Oława) 1:2 ( tie-break 13:15 ).

W meczu o trzecie miejsce drużyna LKS Bóbr Marciszów pokonała drużynę LZS Lisiec (Lubin) 2:0 ( 25:22, 25:22). Siatkarze z Marciszowa odnieśli największy od lat sukces kamiennogórskiej męskiej siatkówki LZS zdobywając brązowe medale Finału Dolnośląskiego.

Reklama

LKS Bóbr Marciszów : Mateusz Dziedzic, Jacek Wróbel, Michał Mirek, Kamil Gmyr, Rajmund Wastag, Arkadiusz Rybiński, Mateusz Czadowski, Adam Nalichowski, Dominik Kaczmarczyk.

Powiatowe Zrzeszenie LZS składa podziękowania w imieniu zawodników wójtowi gminy Marciszów Wiesławowi Cepielikowi za sfinansowanie wyjazdu siatkarzy do Środy Śląskiej.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama