Na zalewie w Kamiennej Górze powstaje nowy dom. Zamieszka w nim para perkozów.
Po zimie nad zalew wróciła para perkozów. Ptaki od razu wzięły się za budowę gniazda. Dzielnie znoszą i układają materiały. Prawdopodobnie, podobnie jak w latach ubiegłych, ptaki zdecydowały się osiąść na zalewie i tu doczekać się potomstwa.
Przypominamy, perkozy to ptaki chronione.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze