Do kamiennogórskiego szpitala trafiły maski ochronne kupione dzięki zbiórce zorganizowanej przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
Zbiórkę na facebooku zorganizowała klasa IIIA z wychowawczynią Adrianną Gęborys. W ten sposób zebrano 746 zł. Pieniądze przeznaczone zostały na zakup maseczek z filtrami FFP-3. Do szpitala młodzież przekazała dziesięć maseczek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze