Reklama

Strażacy ćwiczą gaszenie pożarów wewnątrz budynków

Na terenie zakładów firmy Sanikom w Lubawce strażacy przeprowadzili niezapowiedziane ćwiczenia. Sprawdzali m.in. zachowanie pracowników w sytuacji zagrożenia.

Strażacy ćwiczyli gaszenie pożarów wewnątrz budynków. Poznawali skomplikowany układ pomieszczeń. Działali w miejscach, w których znajdowała się duża ilość materiałów palnych. Podczas ćwiczeń ratownicy musieli również odnaleźć osoby poszkodowane. Sprawdzali również możliwość zapewnienia odpowiedniej ilości wody z uwzględnieniem warunków zimowych.

W ćwiczeniach uczestniczyli strażacy z PSP Kamienna Góra oraz jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubawki, Chełmska Śląskiego i Miszkowic.

fot. PSP Kamienna Góra

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama