Reklama

Brąz trójek

Zawodnicy AMS Mini Volley Kamienna Góra grali w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Miliczu.


W rozgrywkach wzięły udział drużyny z całej Polski m.in. Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla, BKS Chemik Bydgoszcz, UKS Korona Bełchatów, SIKRET Gliwice, SMS Jastrzębie Zdrój, AS 13 Koszalin, AS Zenit Wrocław, Enea Energetyk Poznań, UKS Jantar Kalisz, MKS Połczyn Zdrój, Leonard Mirzec, Tarnovia Volley Tarnowo Podgórne, UKS Dwójka Milicz, UKS Piast Krotoszyn, UKS Czerwonak,

W kategorii dwójek para: Antek Garlicki. i Antek Piech zajęła 10 miejsce w stawce 17 zespołów. Chłopcy, mimo dużych umiejętności technicznych, na boisku dają ponieść się trudnym, siatkarskim emocjom, ale z każdym turniejem w grze czują się pewniej i coraz lepiej radzą sobie z trudnymi sytuacjami zafundowanymi im przez przeciwników.

Reklama

Trójka w składzie: Kacper Zawiłowicz, Wiktor Lorek i Kuba Andrzejczyk zdobyła trzecie miejsce w stawce 20 drużyn.

Trenerzy: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama