Wczoraj na sali ZSZiO w Kamiennej Górze rozegrany został III Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Starosty Kamiennogórskiego.
W zawodach wystartowały drużyny reprezentujące Policję, Straż Pożarną, Nadleśnictwo oraz firmę Joyson.
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Puchar starosty wywalczyła drużyna policji złożona z funkcjonariuszy z Kamiennej Góry, Lubawki i Wałbrzycha.
for. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze