Reklama

Branżowa siatkówka

W sali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się II Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar starosty. Organizatorem był LKS Pagaz Krzeszów.

Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Policji, Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, Nadleśnictwo Kamienna Góra oraz firmę Joyson Safety Systems z Krzeszowa. Drużyny zagrały systemem każdy z każdym. Grać mogły wyłącznie drużyny złożone z mężczyzn i kobiet. Przez cały mecz na parkiecie w każdej drużynie musiały grać minimum dwie panie.

Puchar starosty wywalczyli policjanci. Drugie miejsce zajęli strażacy, trzecie leśnicy, a czwarte ekipa Joysona.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama