W sali ZSZiO w Kamiennej Górze odbył się II Branżowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar starosty. Organizatorem był LKS Pagaz Krzeszów.
Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny reprezentujące Komendę Powiatową Policji, Komendę Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze, Nadleśnictwo Kamienna Góra oraz firmę Joyson Safety Systems z Krzeszowa. Drużyny zagrały systemem każdy z każdym. Grać mogły wyłącznie drużyny złożone z mężczyzn i kobiet. Przez cały mecz na parkiecie w każdej drużynie musiały grać minimum dwie panie.
Puchar starosty wywalczyli policjanci. Drugie miejsce zajęli strażacy, trzecie leśnicy, a czwarte ekipa Joysona.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze