Reklama

Bliżej zakupu

Władze Lubawki uczyniły kolejny krok do zakupy nowego wozu bojowego dla strażaków z Chełmska Śląskiego.

Jak już informowaliśmy, OSP Chełmsko Śląskie znalazło się na liście jednostek, które otrzymają w tym roku z MSWiA dofinansowanie na zakup średniego wozu. Ministerstwo pokrywa część kosztów zakupu. Swój udział musi mieć również gmina.

Do tej pory w budżecie Lubawki zapisane było 320 tys. zł na zakup samochodu dla OSP Chełmsko Śląskie. Okazało się, że to za mało. Władze miasta zaproponowały zwiększenie tej kwoty o 31 tys. zł, dokumenty zakładające taki udział gminy musi zostać przedstawiony w ministerstwie. Radni jednogłośnie wyrazili zgodę na taką zmianę w budżecie. Teraz gmina gotowa jest wydać na ten cel 351 tys. zł.

Reklama

fot. relacja wideo z sesji

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama