Od rana strażacy walczą z pożarem domu jednorodzinnego we wsi Błażkowa w gminie Lubawka.
Ratownicy wezwani zostali przed godziną 7 rano. Z domu ewakuowana została mieszkanka.
Pożar opanował poddasze. Strażacy nie mogą walczyć z nim od wewnątrz, próbują dostać się do źródła ognia poprze dach.
Na miejsce, oprócz jednostek OSP z gminy Lubawka, wzywane są jednostki OSP z sąsiednich gmin. Dysponowany jest również dodatkowy podnośnik.
zdjęcia w galerii - OSP Pisarzowice

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze