Strażacy walczą z pożarem w jednym z budynków na terenie Ptaszkowa.
Tym razem dym wydobywający się z poddasza zauważyli sąsiedzi. Wezwali strażaków.
Pożar objął strop budynku. Na szczęście nie było poszkodowanych. W gaszeniu pożaru uczestniczyły jednostki PSP Kamienna Góra oraz OSP Ptaszków i OSP Krzeszów.
To kolejny podczas tego weekendu pożar budynku. Wczoraj spłonął jednorodzinny budynek w Dobromyślu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze