Po pięciu latach przerwy w Kamiennej Górze odbyło się spotkanie zespołów folklorystycznych. Pięć grup gościło Centrum Kultury.
Gospodarzem biesiady była kamiennogórska Olga. W Centrum Kultury wystąpiły również zespoły: Wrzos z Lubawki, Zgoda z Chełmska Śląskiego, Wrzos z Kowar, Złote Nutki z Przedwojowa.

Przed koncertami upominki wszystkim zespołom wręczył sekretarz miasta Radosław Łukasński. W Biesiadzie uczestniczył również senator Krzysztof Mróz.
Biesiady odbywają się w Kamiennej Górze od 18 lat.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze