W lubawskim ratuszu nie ma już zastępcy burmistrza. Andrzej Wojdyła, nowy szef miasta oficjalnie pożegnał Sławomira Antoniewskiego.
Dotychczasowemu zastępcy burmistrza przysługiwało trzymiesięczne wypowiedzenie. Nowy burmistrz postanowił wręczyć mu miesięczne wypowiedzenie bez obowiązku świadczenia pracy, a za dwa kolejne miesiące wypłacić odszkodowanie.
Na razie nie wiadomo kiedy zatrudniony zostanie nowy zastępca burmistrza. Nieoficjalnie wiadomo, że ma nim zostać Marcin Król, obecnie radny. Kandydat musi uporządkować swoje sprawy zawodowe. Prawdopodobnie rozpocznie pracę w ratuszu w czerwcu.
Sekretarze w lubawskim urzędzie pozostaje Arkadiusz Dybiec.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze