Reklama

Betlejemskie Światełko Pokoju

Harcerze z hufca ZHP Kamienna Góra im. hm. Józefa Poprawy przekazali naszej redakcji Betlejemskie Światełko Pokoju wraz ze świątecznymi życzeniami.

Od ponad 30 lat od wiecznego ognia płonącego w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem odpalana jest mała świeca, która daje początek akcji organizowanej pod nazwą Betlejemskie Światełko Pokoju. Płonień na cały świat roznoszą skauci, w Polsce harcerze. Światełko trafia do parafii, szkół, urzędów, szpitali i domów krzewiąc uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.

Reklama

Tegoroczne Betlejemskie Światełko Pokoju przekazywane jest z hasłem "Kochaj Czynem!".

Dziękujemy za pamięć i życzenia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama