Harcerze z hufca ZHP Kamienna Góra im. hm. Józefa Poprawy przekazali naszej redakcji Betlejemskie Światełko Pokoju wraz ze świątecznymi życzeniami.
Od ponad 30 lat od wiecznego ognia płonącego w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem odpalana jest mała świeca, która daje początek akcji organizowanej pod nazwą Betlejemskie Światełko Pokoju. Płonień na cały świat roznoszą skauci, w Polsce harcerze. Światełko trafia do parafii, szkół, urzędów, szpitali i domów krzewiąc uniwersalne wartości braterstwa i pokoju.
Tegoroczne Betlejemskie Światełko Pokoju przekazywane jest z hasłem "Kochaj Czynem!".
Dziękujemy za pamięć i życzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze