Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach zapraszają do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tej miejscowości. W ramach finału będą prowadzić pokazy Pierwszej Pomocy oraz użycia AED.
Jest to kolejna akcja strażaków związana z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców. W grudniu, po udanej zbiórce, zamontowali zewnętrzny defibrylator na swojej remizie. Podczas WOŚP poprowadzą kolejne szkolenia jak korzystać z urządzenia ratującego życie.
Zajęcia poprowadzą ratownicy KPP wraz z instruktorami Akademii Pierwszego Ratownika.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze