Reklama

Zapraszamy do sztabu WOŚP w Pisarzowicach na pokazy Pierwszej Pomocy i użycia AED z udziałem OSP!

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach zapraszają do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w tej miejscowości. W ramach finału będą prowadzić pokazy Pierwszej Pomocy oraz użycia AED.

Jest to kolejna akcja strażaków związana z poprawą bezpieczeństwa mieszkańców. W grudniu, po udanej zbiórce, zamontowali zewnętrzny defibrylator na swojej remizie. Podczas WOŚP poprowadzą kolejne szkolenia jak korzystać z urządzenia ratującego życie.

Zajęcia poprowadzą ratownicy KPP wraz z instruktorami Akademii Pierwszego Ratownika.

Reklama

Zobacz także:


 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/01/2026 07:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama