Reklama

Badmintonowy finał strefy

2 i 3 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach im. Ireny Sendlerowej wzięli udział w Finale Strefy Szkół Podstawowych w badmintonie, który odbył się Szklarskiej Porębie.

Pisarzowicką szkołę reprezentowało 7 uczniów: Ignacy Cierpikowski i Ernest Zarzycki z klas 4-6, Hanna Pastuch i Wiktoria Muszala klasy 7-8 oraz Kacper Zawiłowicz, Oskar Straus i Jakub Potrawski również klasy 7-8.

Młodsi chłopcy oraz dziewczęta zajęli ostatecznie 4 miejsca, natomiast starsi chłopcy wywalczyli 2 miejsce i tym samym uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama