2 i 3 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach im. Ireny Sendlerowej wzięli udział w Finale Strefy Szkół Podstawowych w badmintonie, który odbył się Szklarskiej Porębie.
Pisarzowicką szkołę reprezentowało 7 uczniów: Ignacy Cierpikowski i Ernest Zarzycki z klas 4-6, Hanna Pastuch i Wiktoria Muszala klasy 7-8 oraz Kacper Zawiłowicz, Oskar Straus i Jakub Potrawski również klasy 7-8.
Młodsi chłopcy oraz dziewczęta zajęli ostatecznie 4 miejsca, natomiast starsi chłopcy wywalczyli 2 miejsce i tym samym uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze