Reklama

Akademia Patriotyczna w Lubawce, początek obchodów Święta Niepodległości

W Domu Kultury w Lubawce odbyła się akademia z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości. To pierwszy element obchodów rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowanych w Lubawce.

Występujący na scenie artyście zabrali widzów w muzyczno-słowną podróż przez dzieje Polski. Wystąpili uczniowie i uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce, Uniwersytet Trzeciego Wieku, zespół "Wrzos" oraz Orkiestra Dęta. Widzów przywitał burmistrz Sławomir Antoniewski.

W Akademii Patriotycznej uczestniczyły poczty sztandarowe jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy oraz poczet sztandarowy szkoły.

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama