W Domu Kultury w Lubawce odbyła się akademia z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości. To pierwszy element obchodów rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zaplanowanych w Lubawce.
Występujący na scenie artyście zabrali widzów w muzyczno-słowną podróż przez dzieje Polski. Wystąpili uczniowie i uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce, Uniwersytet Trzeciego Wieku, zespół "Wrzos" oraz Orkiestra Dęta. Widzów przywitał burmistrz Sławomir Antoniewski.
W Akademii Patriotycznej uczestniczyły poczty sztandarowe jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy oraz poczet sztandarowy szkoły.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze