Na 10 i 11 listopada w Lubawce zaplanowano gminne uroczystości związane ze Świętem Niepodległości.
W piątek (10 listopada) w Domu Kultury w Lubawce odbędzie się Akademia Patriotyczna. Wystąpią uczestnicy zajęć organizowanych przez MGOK Lubawka, młodzież szkolna.
W sobotę (11 listopada) uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 mszą świętą w lubawskim kościele. Po niej uczestnicy przejdą na rynek. Na godzinę 11:11 zaplanowano odśpiewanie hymnu oraz wciągnięcie flagi na maszt. Kolejnym punktem uroczystości będzie ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Okrzeszyna.
O godzinie 12:00 z wieży ratusza po raz pierwszy wykonany zostanie hymn Lubawki.
Uroczystość zakończy piknik patriotyczny.
O godzinie 15:00 w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim rozpocznie się koncert "Moja Ojczyzna". Wystąpią Agnieszka Fiuk, Zuzanna Wilczura i Łukasz Wilczura.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze