Trwa zbiórka funduszy na zakup m.in. defibrylatora AED, który zamontowany byłby a terenie szkoły w Lubawce. Potrzeba prawie 9,5 tys. zł.
Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl. Defibrylator ma zostać zamontowany w ogólnodostępnym miejscu, będzie można z niego skorzystać w każdej chwili.
Urządzenia AED ułatwiają udzielenie pierwszej pomocy w przypadku zatrzymania akcji serca. Po uruchomieniu przekazują, zrozumiałe dla każdego, instrukcje. W Lubawce AED są już przy Domu Kultury, Banku Spółdzielczym i na portierni Gambitu.

Za zebrane pieniądze kupiony ma być:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze