Oddział "Ziemi Kamiennogórskiej" Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zaprasza do udziału w cyklu pieszych wypraw organizowanych w ramach 46. Rajdu Zimowego.
Organizatorzy zaplanowali cztery wyjścia między 27 stycznia a 23 lutego. Uczestnicy pokrywają koszty przejazdu i ubezpieczenia. Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie PTTK przy ul. Słowiańskiej 1 w czwartki od 15:30 do 17:00.
Pierwsza trasa zaplanowana jest na 27 stycznia (niedziela) z Sokołowska do schroniska PTTK Andrzejówka i z powrotem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze