Znany jest już plan 33. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Domu Kultury w Lubawce. W całej Polsce finał zagra 26 stycznia.
W Lubawce finał WOŚP odbędzie się w Domu Kultury. Początek imprezy o godzinie 15:00. Finał potrwa do godziny 20, do Światełka do nieba. Pomiędzy występami prowadzone będą licytacje. Zapowiadany jest też kiermasz ciast.
W tym roku w Lubawce wystąpią głównie lokalni artyści. Będzie pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu OSP Lubawka, zaprezentują się seniorzy, dzieci oraz uczestnicy zajęć zumby. Finał zakończy koncert Konstantego Drążka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze