Znane są już pierwsze informacje dotyczące 33. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubawce. Są zmiany w porównaniu do poprzednich edycji.
O godzinie 9 na ulicach Lubawki pojawią się kwestujący wolontariusze. Datki będzie można wrzucić do WOŚP-owych puszek.
Część artystyczna zaplanowana jest w Domu Kultury. Rozpocznie się około godziny 14-15. Wystąpią lokalni wykonawcy, będzie też gwiazda wieczoru. Na zakończenie lubawskiego finału zagra Konstanty Drążek twórca m.in. utworów "Fajna Mami" i "Ona wchodzi jak". Koncert Konstantego Drążka rozpocznie się o 19:30 i potrwa pół godziny.
W tym roku nie będzie Światełka do Nieba na rynku oraz towarzyszącego koncertu Orkiestry Dętej.
33. finał WOŚP zagra w całej Polsce 26 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze