Mauzoleum Piastów w Krzeszowie znalazło się w planie koncertów organizowanych w ramach 15. Festiwalu Piastów Śląskich.
W Krzeszowie wystąpi formacja Capella Cracoviensis z Andreasem Arendem z Niemiec grający na teorbie (arcylutni). Muzycy wykonają oratorium Giacomo Carissimiego pod tytułem „Jephte”.
Koncert w mauzoleum zaplanowany jest na 29 grudnia (niedziela), początek o godzinie 11:00. Wstęp wolny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze