W sobotę (17 sierpnia) policjanci kamiennogórskiej drogówki zatrzymali 19-latka znacznie przekraczającego dozwoloną prędkość.
Kierowca zatrzymany został na terenie gminy Marciszów. Młody mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego jechał z prędkością 126 km/h w terenie zabudowanym, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Oprócz ukarania mandatem i punktami karnymi, kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze